Men's 200 Freestyle Previous 100 Results | |||||
---|---|---|---|---|---|
Swimmer | Team | Heat | Lane | Place | Time |
Eric Shrestha | Area Talahassee Aquatic Club | 3 | 5 | 5 | 1:59.09p |
Jay Cormier | Club Makos | 4 | 4 | 6 | 2:00.00p |
Matthew Norton | Daytona Beach Swimming | 5 | 4 | 7 | 2:00.57p |
Shawn Erickson | Area Talahassee Aquatic Club | 4 | 6 | 8 | 2:01.52p |
James Holway | Area Talahassee Aquatic Club | 5 | 2 | 9 | 2:03.25p |
Michael Rice | Area Talahassee Aquatic Club | 4 | 3 | 10 | 2:03.39p |
William Mrazek | Area Talahassee Aquatic Club | 3 | 6 | 11 | 2:04.68p |
Spencer Rausch | WaveMakers of North Florida | 3 | 3 | 12 | 2:04.99p |
James Ervin | Area Talahassee Aquatic Club | 3 | 4 | 1 | 2:05.52p |
Dane Gullakson | WaveMakers of North Florida | 3 | 2 | 13 | 2:06.37p |
Sam Frazer | Daytona Beach Swimming | 4 | 7 | 14 | 2:07.13p |
Christopher Donahue | Greater Pensacola Aquatic Club | 1 | 4 | 2 | 2:07.31p |
Andrew Atzhorn | Club Makos | 3 | 7 | 15 | 2:07.50p |
Beau Brothers | Unattached-CLUB | 5 | 8 | 16 | 2:08.44p |
Theodore Strom | WaveMakers of North Florida | 2 | 4 | 3 | 2:08.51p |
Connor Pierce | Carrollton Bluefins | 6 | 4 | 1 | 2:08.84p |
Andrew Barrett | Daytona Beach Swimming | 2 | 5 | 4 | 2:09.84p |
Ryan Crisco | Greater Pensacola Aquatic Club | 2 | 4 | 17 | 2:09.87p |
Justin Leemis | WaveMakers of North Florida | 4 | 2 | 18 | 2:10.18p |
Thomas Updike | Greater Pensacola Aquatic Club | 2 | 3 | 5 | 2:10.39p |
George Dennison | Daytona Beach Swimming | 4 | 4 | 2 | 2:10.72p |
Devon Lochte | Daytona Beach Swimming | 1 | 5 | 6 | 2:10.74p |
Nicholas Basford | WaveMakers of North Florida | 5 | 6 | 19 | 2:10.95p |
Alexander Harmon | Southern Crescent Aquatic Team | 1 | 6 | 7 | 2:11.02p |
Scott Gunter | WaveMakers of North Florida | 4 | 1 | 20 | 2:11.28p |
William Overton | WaveMakers of North Florida | 3 | 5 | 8 | 2:12.13p |
John Anderson | Lanier Aquatics | 1 | 3 | 9 | 2:12.53p |
Connor Monaghan | Lanier Aquatics | 1 | 7 | 3 | 2:12.75p |
Neil Bagaoisan | Swim Macon | 2 | 6 | 10 | 2:13.40p |
Hunter Hinson | Area Talahassee Aquatic Club | 6 | 5 | 4 | 2:13.69p |
Patrick Shropshire | Area Talahassee Aquatic Club | 4 | 8 | 21 | 2:13.74p |
Luke Johnson | Greater Pensacola Aquatic Club | 3 | 1 | 22 | 2:13.77p |
Ross Spock | Maverick Aquatics | 6 | 6 | 5 | 2:13.98p |
Patrick Ward | Greater Pensacola Aquatic Club | 2 | 5 | 23 | 2:14.66p |
Kent Lawrence | Carrollton Bluefins | 2 | 1 | 24 | 2:14.95p |
Tyler Stogner | Carrollton Bluefins | 2 | 3 | 25 | 2:15.09p |
Kevin-Michael Faulhaber | Panama City Swim Team | 5 | 4 | 6 | 2:15.39p |
Earl Bagaoisan | Swim Macon | 3 | 6 | 11 | 2:15.45p |
Chris Lee | Southern Crescent Aquatic Team | 3 | 8 | 26 | 2:15.49p |
Teague Kleinbeck | Southside Athletic Club | 2 | 2 | 27 | 2:15.53p |
Blake McKinney | Greater Pensacola Aquatic Club | 2 | 8 | 28 | 2:15.55p |
Michael Dubose | Baldwin Mobile AQ Club | 5 | 5 | 7 | 2:15.63p |
Justin Hill | Maverick Aquatics | 1 | 8 | 29 | 2:15.75p |
Blake Ehlers | Southside Athletic Club | 5 | 6 | 8 | 2:16.15p |
Anthony Peters | Area Talahassee Aquatic Club | 4 | 3 | 9 | 2:16.24p |
Christopher Norris | Area Talahassee Aquatic Club | 4 | 5 | 10 | 2:16.41p |
Matthew Hildebrand | Southern Crescent Aquatic Team | 1 | 4 | 30 | 2:17.42p |
Jonathan Clow | Area Talahassee Aquatic Club | 2 | 6 | 31 | 2:18.71p |
Arthur Wai | Area Talahassee Aquatic Club | 2 | 7 | 32 | 2:18.96p |
Samuel Beemster | Baldwin Mobile AQ Club | 5 | 3 | 11 | 2:19.67p |
Brian Sanborn | Club Makos | 6 | 3 | 12 | 2:20.10p |
Nicholas Rudolph | Northside Dolphins | 6 | 7 | 13 | 2:20.65p |
Alex Menke | Southern Crescent Aquatic Team | 5 | 2 | 14 | 2:20.84p |
Charles Aplin | Carrollton Bluefins | 1 | 5 | 33 | 2:21.23p |
Cheran Wu | Area Talahassee Aquatic Club | 3 | 5 | 15 | 2:22.02p |
Scott Griffith | Area Talahassee Aquatic Club | 1 | 3 | 34 | 2:22.02p |
Evan Place | Swim Macon | 4 | 6 | 16 | 2:22.75p |
William Pollard | Unattached-CLUB | 2 | 2 | 12 | 2:22.78p |
Eric Presley | Southern Crescent Aquatic Team | 4 | 7 | 17 | 2:22.83p |
Jesse Simmons | Bluewater Barracuda Swim Team | 3 | 2 | 13 | 2:23.24p |
Duncan Galler | WaveMakers of North Florida | 3 | 3 | 14 | 2:23.79p |
Wesley Lind | Area Talahassee Aquatic Club | 6 | 1 | 18 | 2:23.88p |
Tam Mai | Greater Pensacola Aquatic Club | 4 | 8 | 19 | 2:23.90p |
Alex Strom | Emerald Coast Swimming | 6 | 2 | 20 | 2:23.98p |
Avery Watson | Carrollton Bluefins | 1 | 2 | 15 | 2:24.11p |
Andrew Aubuchon | Lanier Aquatics | 3 | 1 | 16 | 2:24.51p |
Karl McMillen | Greater Pensacola Aquatic Club | 1 | 6 | 35 | 2:24.99p |
Riley Mayes | City Of Mobile Swim Associatio | 5 | 7 | 21 | 2:25.86p |
Casey Seely | Greater Pensacola Aquatic Club | 6 | 8 | 22 | 2:28.30p |
Joshua Williams | Maverick Aquatics | 4 | 2 | 23 | 2:28.50p |
Cody Bronnenberg | Panama City Swim Team | 3 | 6 | 23 | 2:28.50p |
Jerry Cox | Area Talahassee Aquatic Club | 5 | 8 | 25 | 2:28.55p |
Brandon Funk | Greater Pensacola Aquatic Club | 4 | 1 | 26 | 2:29.34p |
Adam Otaki | Southern Crescent Aquatic Team | 2 | 1 | 17 | 2:29.38p |
Casey Blanchard | Southern Crescent Aquatic Team | 3 | 8 | 18 | 2:29.99p |
Alexander Smith | Carrollton Bluefins | 1 | 7 | 19 | 2:30.22p |
Joel Moore | Episcopal Amberjacks | 1 | 1 | 20 | 2:30.39p |
Jacob Gunn | Club Makos | 5 | 1 | 27 | 2:30.61p |
Hayden Kosater | Swim Macon | 3 | 4 | 28 | 2:31.61p |
John Mottice | Northside Dolphins | 3 | 7 | 29 | 2:31.63p |
John Beall | Southern Crescent Aquatic Team | 1 | 5 | 30 | 2:33.02p |
Drew Bronnenberg | Panama City Swim Team | 3 | 7 | 21 | 2:33.12p |
James Hazelwood | Bluewater Barracuda Swim Team | 1 | 2 | 36 | 2:33.95p |
Joshua Simmons | Bluewater Barracuda Swim Team | 3 | 2 | 31 | 2:35.22p |
Patrick Whitehurst | Emerald Coast Swimming | 2 | 8 | 32 | 2:35.39p |
Edward Oliva | Stone Crabs Swim Team | 2 | 8 | 22 | 2:37.81p |
Alex Wampler | Northside Dolphins | 3 | 3 | 33 | 2:38.65p |
Michael Whitehurst | Emerald Coast Swimming | 1 | 6 | 34 | 2:38.73p |
Adam Danley | Greater Pensacola Aquatic Club | 2 | 4 | 35 | 2:39.65p |
Alexander Chmiel | Greater Pensacola Aquatic Club | 2 | 5 | 36 | 2:41.93p |
John Rolling | Area Talahassee Aquatic Club | 2 | 7 | 37 | 2:43.57p |
Holden Tibbs | Club Makos | 2 | 6 | 38 | 2:43.90p |
Michael Ruth | Episcopal Amberjacks | 2 | 2 | 39 | 2:44.07p |
William Legg | Baldwin Mobile AQ Club | 2 | 3 | 40 | 2:45.03p |
Jason Weeks | Carrollton Bluefins | 1 | 1 | 37 | 2:46.74p |
Austin Seager | Bluewater Barracuda Swim Team | 3 | 1 | 41 | 2:49.54p |
Peter Braseth | Bluewater Barracuda Swim Team | 3 | 8 | 42 | 2:49.87p |
Jeffrey McFarland | Northside Dolphins | 2 | 1 | 43 | 2:52.92p |
Christopher Gray | Northside Dolphins | 1 | 2 | 44 | 2:58.53p |
Richmond Floyd | Emerald Coast Swimming | 1 | 3 | 45 | 3:43.88p |