Women's 200 Freestyle | |||||
---|---|---|---|---|---|
Swimmer | Team | Heat | Lane | Place | Time |
Emily Breen | Georgia Coastal Aquatic Team | 2 | 5 | 1 | 2:10.29 |
Cassandra Seland | Patriot Aquatics | 2 | 3 | 2 | 2:12.32 |
Kimberly Larson | Patriot Aquatics | 2 | 4 | 3 | 2:12.39 |
Amanda Taylor | Club Makos | 2 | 2 | 4 | 2:12.95 |
Jessica White | Lake County Aquatics | 1 | 5 | 9 | 2:13.30 |
Cathryn Collins | Hilton Head Aquatics | 1 | 3 | 10 | 2:13.66 |
Sabrina Messmer | Daytona Beach Swimming | 2 | 4 | 1 | 2:13.67 |
Kirsten Groome | City of Mobile Swim Associatio | 2 | 6 | 5 | 2:13.97 |
Angie Leach | Club Seminole | 2 | 1 | 6 | 2:14.50 |
Christie Beck | Hilton Head Aquatics | 2 | 3 | 2 | 2:14.57 |
Lauren Cartwright | Southern Crescent Aquatic Team | 2 | 4 | 1 | 2:14.89 |
Amanda Hartley | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 7 | 7 | 2:14.97 |
Diane Gu | Patriot Aquatics | 2 | 5 | 3 | 2:15.20 |
Cydney Colley | Greater Pensacola Aquatic Club | 2 | 8 | 8 | 2:15.43 |
Savannah Codd | Daytona Beach Swimming | 1 | 7 | 11 | 2:16.05 |
Alexandra Colley | Greater Pensacola Aquatic Club | 1 | 8 | 12 | 2:17.10 |
Lauren Kamperman | Hilton Head Aquatics | 2 | 3 | 2 | 2:17.16 |
Heather Rasor | Maverick Aquatics | 1 | 2 | 13 | 2:17.56 |
Hilary Morrow | Greater Pensacola Aquatic Club | 2 | 2 | 4 | 2:17.62 |
Lindsey Sheppard | Gator Swim Club | 1 | 4 | 9 | 2:18.14 |
Christina Morgan | Patriot Aquatics | 2 | 6 | 5 | 2:18.16 |
Morgan Farrell | Greater Pensacola Aquatic Club | 2 | 5 | 3 | 2:18.24 |
Denise Gunter | Southside Athletic Club | 2 | 1 | 6 | 2:18.41 |
Kelsey Winters | Georgia Coastal Aquatic Team | 2 | 7 | 4 | 2:18.45 |
Emily McLaurin | The Sunkist Swim Team | 2 | 6 | 5 | 2:18.46 |
Elizabeth Nagy | Maverick Aquatics | 1 | 1 | 14 | 2:18.59 |
Kerry McFadden | Patriot Aquatics | 1 | 4 | 15 | 2:18.83 |
Katherine Soltis | Gator Swim Club | 1 | 5 | 10 | 2:19.19 |
Jaclyn Cavalieri | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 6 | 16 | 2:19.38 |
Leanna Brittis | Hilton Head Aquatics | 5 | 4 | 1 | 2:20.17 |
Carly Winters | Georgia Coastal Aquatic Team | 2 | 8 | 6 | 2:20.33 |
Brittany Allen | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 3 | 11 | 2:20.91 |
Holly Harrison | North Central Florida YMCA | 5 | 5 | 2 | 2:21.03 |
Jessica Carr | Club Makos | 2 | 7 | 7 | 2:21.58 |
Lauren Nightingale | Central Florida Marlins | 2 | 2 | 7 | 2:21.80 |
Sarah Lozier | Club Makos | 1 | 5 | 9 | 2:22.28 |
Heather Smith | Greater Pensacola Aquatic Club | 1 | 2 | 10 | 2:23.50 |
Brittany Schnorr | Southside Athletic Club | 5 | 1 | 3 | 2:23.89 |
Jennifer Molchan | Greater Pensacola Aquatic Club | 2 | 1 | 8 | 2:25.16 |
Monica Miller | The Berkeley Barracudas | 5 | 3 | 4 | 2:25.36 |
Julia Jones | The Sunkist Swim Team | 1 | 1 | 12 | 2:25.51 |
Courtney Schnorr | Southside Athletic Club | 1 | 8 | 13 | 2:25.52 |
Sarah Lewin | The Berkeley Barracudas | 1 | 2 | 14 | 2:25.70 |
Allison Cottle | Area Tallahassee Aquatic Club | 5 | 8 | 5 | 2:25.75 |
Natalie Smith | North Central Florida YMCA | 4 | 4 | 6 | 2:26.23 |
Rachel Barlow | North Central Florida YMCA | 1 | 6 | 15 | 2:26.32 |
Terri Cox | Hilton Head Aquatics | 1 | 1 | 11 | 2:26.36 |
Sapphire Hinson | Area Tallahassee Aquatic Club | 5 | 2 | 7 | 2:26.41 |
Sydney Bowles | The Sunkist Swim Team | 1 | 6 | 12 | 2:26.77 |
Whitney Carollo | The Sunkist Swim Team | 1 | 4 | 13 | 2:26.96 |
Hilary Rivkind | Club Makos | 1 | 3 | 14 | 2:26.98 |
Anna Lozier | Club Makos | 1 | 7 | 16 | 2:27.17 |
Alison Daly | North Central Florida YMCA | 4 | 5 | 8 | 2:28.51 |
Rebecca Lewis | North Central Florida YMCA | 4 | 2 | 9 | 2:29.15 |
Michala Nowak | Club Makos | 5 | 6 | 10 | 2:29.19 |
Jazmin Rucker | Southside Athletic Club | 4 | 6 | 11 | 2:30.14 |
Christine Kerr | Gator Swim Club | 4 | 7 | 12 | 2:33.76 |
Ginny Grams | Daytona Beach Swimming | 3 | 4 | 1 | 2:34.69 |
Kathleen Basford | Southside Athletic Club | 3 | 2 | 13 | 2:35.19 |
Haley Nicholson | Club Makos | 3 | 6 | 14 | 2:35.46 |
Margaret Power | Area Tallahassee Aquatic Club | 4 | 3 | 15 | 2:35.55 |
Danielle Kerr | Gator Swim Club | 4 | 8 | 16 | 2:35.82 |
Samantha Bonenclark | Central Florida Marlins | 5 | 7 | 17 | 2:36.11 |
Auriel Rolle-Polk | Area Tallahassee Aquatic Club | 3 | 4 | 18 | 2:37.54 |
Bailey Cartwright | Southern Crescent Aquatic Team | 3 | 1 | 19 | 2:37.93 |
Kendall Carter | Bluewater Bay Swim | 3 | 8 | 20 | 2:38.81 |
Hillary Petersen | Gator Swim Club | 3 | 3 | 21 | 2:39.87 |
Kathryn Pheil | Lake County Aquatics | 3 | 1 | 2 | 2:40.91 |
Mariah Bridges | Eagle Harbor Swim Association | 2 | 3 | 22 | 2:41.32 |
Diana Chenault | Pelican Ath. Club Swim Team | 4 | 1 | 23 | 2:41.58 |
Casey Kuktelionis | Club Makos | 1 | 5 | 24 | 2:42.79 |
Andrea Blatt | The Berkeley Barracudas | 3 | 5 | 25 | 2:45.12 |
Jacqueline St. Louis | Club Makos | 3 | 7 | 26 | 2:45.58 |
Laura Tuckey | North Central Florida YMCA | 1 | 7 | 15 | 2:46.35 |
Emily Grams | Daytona Beach Swimming | 3 | 5 | 3 | 2:47.40 |
Carlee McDonald | Panama City Swim Team | 3 | 6 | 4 | 2:48.61 |
Morgan Thibault | Daytona Beach Swimming | 3 | 3 | 5 | 2:52.46 |
Jane Strom | Southside Athletic Club | 3 | 8 | 6 | 2:55.31 |
Sarah Clow | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 6 | 27 | 2:58.99 |
Alex Lundgren | Club Makos | 1 | 3 | 7 | 2:59.91 |
Diana Meyer | Daytona Beach Swimming | 3 | 2 | 8 | 3:00.12 |
Kathryn Clare-Salzler | Gator Swim Club | 2 | 4 | 9 | 3:01.12 |
Sarah Donaldson | Pelican Ath. Club Swim Team | 2 | 2 | 28 | 3:03.79 |
Melanie Marshall | Club Makos | 1 | 4 | 29 | 3:03.80 |
Jacquelyn Wahl | Lake County Aquatics | 1 | 2 | 30 | 3:08.18 |
Elizabeth Hayes | Georgia Coastal Aquatic Team | 1 | 7 | 31 | 3:13.49 |
Casey Chandler | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 3 | 32 | 3:15.43 |
Allie Cleaver | Club Makos | 2 | 7 | 33 | 3:19.10 |
Jennifer West | The Berkeley Barracudas | 2 | 5 | 10 | 3:21.59 |
Stephanie Stidham | Panama City Swim Team | 2 | 8 | 34 | 3:23.85 |
Olivia Strom | Unattached Play | 1 | 4 | 11 | 3:28.01 |
Jamie McDonald | Panama City Swim Team | 2 | 2 | 12 | 3:40.44 |
Allyse Rolle-Polk | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 1 | 13 | 3:45.06 |
Sydney Cartwright | Southern Crescent Aquatic Team | 1 | 5 | 14 | 3:45.93 |
Abigail Ballard | Lake County Aquatics | 2 | 8 | NS | |
Casey Davis | Southside Athletic Club | 3 | 7 | NS | |
Laura Kearns | Panama City Swim Team | 2 | 7 | NS | |
Sarah Manley | Southern Crescent Aquatic Team | 2 | 6 | NS | |
Hannah Fortner | Gator Swim Club | 1 | 8 | NS | |
Justine Quick | Eagle Harbor Swim Association | 2 | 5 | NS |