Men's 200M Butterfly | |||||
---|---|---|---|---|---|
Swimmer | Team | Heat | Lane | Place | Time |
Ian Powell | Area Talahassee Aquatic Club | 2 | 4 | 1 | 2:06.02 |
Eric Shrestha | Area Talahassee Aquatic Club | 2 | 5 | 2 | 2:09.72 |
Matthew Norton | Daytona Beach Swimming | 2 | 2 | 3 | 2:09.85 |
Alexander Kennon | Area Talahassee Aquatic Club | 2 | 3 | 4 | 2:10.16 |
Shawn Erickson | Area Talahassee Aquatic Club | 1 | 5 | 9 | 2:13.46 |
Michael Rice | Area Talahassee Aquatic Club | 2 | 6 | 5 | 2:15.65 |
Kent Lawrence | Carrollton Bluefins | 1 | 4 | 10 | 2:16.80 |
Connor Pierce | Carrollton Bluefins | 2 | 4 | 1 | 2:18.08 |
Sergey Babakhin | Area Talahassee Aquatic Club | 2 | 7 | 6 | 2:18.15 |
Spencer Rausch | WaveMakers of North Florida | 2 | 1 | 7 | 2:18.70 |
Hunter Hinson | Area Talahassee Aquatic Club | 2 | 5 | 2 | 2:18.83 |
Nicholas Basford | WaveMakers of North Florida | 2 | 8 | 8 | 2:19.20 |
Theodore Strom | WaveMakers of North Florida | 1 | 4 | 1 | 2:19.68 |
Ryan Crisco | Greater Pensacola Aquatic Club | 1 | 3 | 11 | 2:24.09 |
Spencer Kerns | City Of Mobile Swim Associatio | 2 | 3 | 3 | 2:26.08 |
Justin Leemis | WaveMakers of North Florida | 1 | 6 | 12 | 2:27.36 |
Francisco Birk | West Florida Lightning Aquatic | 1 | 2 | 13 | 2:31.60 |
Brandon Funk | Greater Pensacola Aquatic Club | 2 | 2 | 4 | 2:33.51 |
Evan Place | Swim Macon | 2 | 7 | 5 | 2:34.22 |
Patrick Ward | Greater Pensacola Aquatic Club | 1 | 7 | 14 | 2:34.84 |
Alex Menke | Southern Crescent Aquatic Team | 2 | 6 | 6 | 2:35.38 |
Christopher Norris | Area Talahassee Aquatic Club | 2 | 1 | 7 | 2:36.88 |
Casey Seely | Greater Pensacola Aquatic Club | 2 | 8 | 8 | 2:47.76 |
Casey Blanchard | Southern Crescent Aquatic Team | 1 | 5 | 2 | 2:52.50 |
John Beall | Southern Crescent Aquatic Team | 1 | 4 | 9 | 2:57.61 |
Joel Moore | Episcopal Amberjacks | 1 | 6 | 3 | 3:12.61 |
Peter Braseth | Bluewater Barracuda Swim Team | 1 | 3 | 10 | 3:41.70 |
Chris Lee | Southern Crescent Aquatic Team | 1 | 1 | NS | |
Joshua Day | Southern Crescent Aquatic Team | 1 | 3 | NS | |
Thomas Mattis | Area Talahassee Aquatic Club | 1 | 5 | NS | |
Ian Powell | Area Talahassee Aquatic Club | 3 | 4 | 1 | 2:10.26p |
Eric Shrestha | Area Talahassee Aquatic Club | 1 | 4 | 2 | 2:12.28p |
Alexander Kennon | Area Talahassee Aquatic Club | 1 | 3 | 3 | 2:14.41p |
Michael Rice | Area Talahassee Aquatic Club | 2 | 6 | 4 | 2:15.15p |
Matthew Norton | Daytona Beach Swimming | 2 | 4 | 5 | 2:15.24p |
Sergey Babakhin | Area Talahassee Aquatic Club | 3 | 3 | 6 | 2:16.89p |
Spencer Rausch | WaveMakers of North Florida | 2 | 5 | 7 | 2:19.13p |
Nicholas Basford | WaveMakers of North Florida | 2 | 3 | 8 | 2:19.73p |
Kent Lawrence | Carrollton Bluefins | 3 | 6 | 9 | 2:20.72p |
Connor Pierce | Carrollton Bluefins | 2 | 4 | 1 | 2:21.33p |
Shawn Erickson | Area Talahassee Aquatic Club | 1 | 5 | 10 | 2:21.42p |
Noah Copeland | Southern Crescent Aquatic Team | 1 | 6 | 11 | 2:21.50p |
Theodore Strom | WaveMakers of North Florida | 1 | 4 | 1 | 2:21.72p |
Hunter Hinson | Area Talahassee Aquatic Club | 1 | 4 | 2 | 2:24.43p |
Michael Dubose | Baldwin Mobile AQ Club | 1 | 5 | 3 | 2:29.94p |
Ryan Crisco | Greater Pensacola Aquatic Club | 3 | 2 | 12 | 2:30.72p |
Justin Leemis | WaveMakers of North Florida | 2 | 2 | 13 | 2:32.79p |
Spencer Kerns | City Of Mobile Swim Associatio | 2 | 5 | 4 | 2:33.33p |
Alex Menke | Southern Crescent Aquatic Team | 2 | 6 | 5 | 2:34.14p |
Francisco Birk | West Florida Lightning Aquatic | 1 | 7 | 14 | 2:34.69p |
John Jamerson | Southern Crescent Aquatic Team | 1 | 2 | 15 | 2:37.56p |
Brandon Funk | Greater Pensacola Aquatic Club | 1 | 3 | 6 | 2:38.39p |
Evan Place | Swim Macon | 2 | 3 | 7 | 2:38.65p |
Patrick Ward | Greater Pensacola Aquatic Club | 1 | 1 | 16 | 2:41.41p |
Christopher Norris | Area Talahassee Aquatic Club | 1 | 1 | 8 | 2:42.37p |
Neil Bagaoisan | Swim Macon | 1 | 5 | 2 | 2:42.55p |
Blake Ehlers | Southside Athletic Club | 2 | 2 | 9 | 2:45.26p |
Chris Lee | Southern Crescent Aquatic Team | 2 | 7 | 17 | 2:45.37p |
Casey Seely | Greater Pensacola Aquatic Club | 1 | 2 | 10 | 2:47.67p |
Matthew Hildebrand | Southern Crescent Aquatic Team | 3 | 7 | 18 | 2:51.57p |
Shane Kleinbeck | Southside Athletic Club | 2 | 8 | 11 | 2:51.60p |
Alex Strom | Emerald Coast Swimming | 1 | 6 | 12 | 3:00.46p |
John Beall | Southern Crescent Aquatic Team | 2 | 1 | 13 | 3:01.20p |
Casey Blanchard | Southern Crescent Aquatic Team | 1 | 6 | 3 | 3:05.60p |
Joshua Day | Southern Crescent Aquatic Team | 1 | 3 | 4 | 3:16.88p |
Joel Moore | Episcopal Amberjacks | 1 | 7 | 5 | 3:17.91p |
Thomas Mattis | Area Talahassee Aquatic Club | 1 | 7 | 14 | 3:42.34p |
Peter Braseth | Bluewater Barracuda Swim Team | 2 | 7 | 15 | 3:44.19p |
Connor Monaghan | Lanier Aquatics | 1 | 8 | NSp | |
Edward Oliva | Stone Crabs Swim Team | 1 | 2 | NSp | |
Harrison Brown | WaveMakers of North Florida | 3 | 5 | NSp |