Men's 200M Freestyle | |||||
---|---|---|---|---|---|
Swimmer | Team | Heat | Lane | Place | Time |
Michael Olson | Hampton Dolphins | 2 | 2 | 1 | 2:04.07 |
Adam Webber | Team Pittsburgh | 2 | 3 | 2 | 2:07.68 |
Gene Kurtysh | Jewish Community Center Sailfi | 2 | 3 | 1 | 2:10.86 |
Raymound Toomey | Unattached - Jccs | 2 | 2 | 2 | 2:10.95 |
Matt Drozd | North Hills Aquatics | 2 | 6 | 3 | 2:11.47 |
Joseph DeBiase | Jewish Community Center Sailfi | 2 | 4 | 4 | 2:12.25 |
Stephen Kustra | Norwin Aqua Club | 2 | 4 | 3 | 2:15.25 |
Thomas Ashby | Team Pittsburgh | 2 | 5 | 5 | 2:15.58 |
Joseph Bruzda | Laurel Highlands Regional YMCA | 2 | 1 | 6 | 2:17.59 |
Brent Bowman | Team Pittsburgh-Unattached | 2 | 5 | 4 | 2:17.63 |
Zachary Hunter | Upper Saint Clair Swim | 1 | 2 | 7 | 2:18.82 |
Andrew Zaydak | Cavalier Swim Club | 1 | 4 | 8 | 2:19.43 |
Scott Brennan | Upper Saint Clair Swim | 2 | 1 | 5 | 2:21.43 |
Garrett Wubben | Jewish Community Center Sailfi | 1 | 3 | 9 | 2:22.77 |
Robert Meyers | Allegheny North Swim Club | 2 | 6 | 6 | 2:24.19 |
Eric Craig | Team Pittsburgh-Unattached | 2 | 3 | 1 | 2:26.28 |
Jonathan Spindler | Jewish Community Center Sailfi | 1 | 4 | 7 | 2:26.37 |
Thomas Sandor | Somerset Area Aquatic Team | 1 | 1 | 10 | 2:28.74 |
Matthew Miller | Chartiers Valley SC | 1 | 5 | 11 | 2:29.54 |
Garrett Hehn | Franklin Area Swim Team | 2 | 6 | 2 | 2:34.20 |
Scott Gross | Norwin Aqua Club | 1 | 2 | 8 | 2:34.52 |
Jose Rodriguez | Team Pittsburgh | 1 | 1 | 9 | 2:34.75 |
Michael Garza | Hampton Dolphins | 2 | 2 | 3 | 2:35.58 |
Tyler Jones | Cardinal Aquatic/J.B. Chambers | 1 | 5 | 10 | 2:35.85 |
Ryan Sestak | Unattached | 2 | 4 | 4 | 2:37.40 |
Troy Murphy | S. Hills Jcc Tidal Waves | 1 | 4 | 5 | 2:38.85 |
Brian Wilson | Plum Area Youth Swimming | 1 | 3 | 6 | 2:39.82 |
Matthew Shrum | Greater Latrobe Aqua Club | 1 | 2 | 7 | 2:43.71 |
Alex Whittington | Pine-Richland Aquatics | 2 | 5 | 8 | 2:45.62 |
Robert Jones | Cardinal Aquatic/J.B. Chambers | 2 | 1 | 9 | 2:46.02 |
Matthew Schaefer | Shaler Area Aquatic Club | 2 | 4 | 1 | 2:46.66 |
Matthew Morris | Plum Area Youth Swimming | 2 | 3 | 2 | 2:47.24 |
Mark Newell | Butler YMCA | 2 | 2 | 3 | 2:51.82 |
Garrett Devenny | Peters Township Swim Club | 2 | 1 | 4 | 2:58.68 |
Alex Cook | Team Pittsburgh-Unattached | 1 | 3 | 5 | 2:59.56 |
Adam Hess | Indiana YMCA | 1 | 4 | 6 | 3:00.34 |
Brian Murslack | Pine-Richland Aquatics | 2 | 5 | 7 | 3:05.18 |
Brandon Smith | Allegheny North Swim Club | 1 | 3 | NS | |
Matthew Rochna | Indiana YMCA | 1 | 2 | NS |