Men's 100yd Butterfly | |||||
---|---|---|---|---|---|
Swimmer | Team | Heat | Lane | Place | Time |
Landon Burnette | Flint River Rapids | 1 | 4 | 1 | 52.31 |
Wyatt Hoover | Fsu Seminoles | 1 | 5 | 2 | 52.76 |
James Dunaway | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 3 | 3 | 56.36 |
Brian Zorn | Bainbridge Ymca Megalodons | 1 | 2 | 4 | 57.66 |
Nicholas Basford | Southside Athletic Club | 1 | 4 | 1 | 57.71 |
Daniel Penniman | Greater Pensacola Aquatic Club | 1 | 6 | 5 | 58.55 |
Philip Schnorr | Southside Athletic Club | 1 | 7 | 6 | 58.89 |
Jason Burnette | Flint River Rapids | 1 | 1 | 7 | 1:00.08 |
Gregory Greer | Panama City Swim Team | 1 | 5 | 2 | 1:00.90 |
Bradley Moore | Berkeley Barracudas | 1 | 8 | 8 | 1:03.03 |
Francisco Birk | West Florida Lightning | 2 | 4 | 1 | 1:05.01 |
Joe Ziegler | Area Tallahassee Aquatic Club | 2 | 5 | 2 | 1:06.15 |
Ronald Attaway Jr. | Southside Athletic Club | 1 | 3 | 3 | 1:06.23 |
Sergey Babakhin | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 6 | 4 | 1:06.55 |
Taylor Pippins | Panama City Swim Team | 1 | 2 | 5 | 1:09.32 |
Jonathan Jordan | Berkeley Barracudas | 2 | 3 | 3 | 1:09.48 |
Samuel Ronan | Greater Pensacola Aquatic Club | 1 | 4 | 1 | 1:11.83 |
Richard Greer | Panama City Swim Team | 2 | 2 | 4 | 1:12.55 |
Theodore Strom | Southside Athletic Club | 2 | 6 | 5 | 1:12.64 |
Matthew Thompson | West Florida Lightning | 1 | 5 | 2 | 1:14.48 |
Jonathan Clow | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 7 | 6 | 1:20.26 |
Zack Page | Eagle Harbor Swim Association | 2 | 7 | 6 | 1:21.48 |
Christopher Duncan | Panama City Swim Team | 1 | 3 | 3 | 1:25.47 |
Paul Dee | Greater Pensacola Aquatic Club | 1 | 4 | 7 | 1:25.81 |
Jason Blume | Southside Athletic Club | 1 | 5 | 8 | 1:32.15 |
Yu Zhao | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 3 | 9 | 1:40.27 |
Arthur Cheokas | Americus Blue Tide | 1 | 6 | 4 | 1:48.02 |
Landon Burnette | Flint River Rapids | 2 | 4 | 1 | 53.41p |
Wyatt Hoover | Fsu Seminoles | 1 | 4 | 2 | 53.96p |
James Dunaway | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 5 | 3 | 56.83p |
Daniel Penniman | Greater Pensacola Aquatic Club | 2 | 5 | 4 | 57.16p |
Nicholas Basford | Southside Athletic Club | 1 | 4 | 1 | 58.53p |
Brian Zorn | Bainbridge Ymca Megalodons | 2 | 3 | 5 | 58.80p |
Philip Schnorr | Southside Athletic Club | 1 | 3 | 6 | 59.13p |
Gregory Greer | Panama City Swim Team | 1 | 5 | 2 | 1:00.48p |
Jason Burnette | Flint River Rapids | 2 | 6 | 7 | 1:01.15p |
Bradley Moore | Berkeley Barracudas | 2 | 2 | 8 | 1:03.56p |
Jonathan Labie | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 6 | 9 | 1:04.80p |
Ronald Attaway Jr. | Southside Athletic Club | 1 | 2 | 3 | 1:07.12p |
Sergey Babakhin | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 6 | 4 | 1:09.58p |
Taylor Pippins | Panama City Swim Team | 1 | 7 | 5 | 1:10.81p |
Jonathan Clow | Area Tallahassee Aquatic Club | 1 | 1 | 6 | 1:17.70p |
Brantley Newton | Greater Pensacola Aquatic Club | 1 | 3 | NSp | |
Christopher McKnight | Southside Athletic Club | 1 | 2 | DQp |