Men's 200yd Freestyle | |||||
---|---|---|---|---|---|
Swimmer | Team | Heat | Lane | Place | Time |
Jason Reinhard | Parkland Area Aquatic Club | 3 | 4 | 1 | 1:50.04 |
Andrew Roth | Emmaus Aquatic Club | 3 | 5 | 2 | 1:52.33 |
Zachary Oster | Emmaus Aquatic Club | 3 | 1 | 3 | 1:52.85 |
Kenneth McCormick | Golden Ram Aquatics | 2 | 3 | 1 | 1:52.92 |
Matthew Wehrman | Emmaus Aquatic Club | 2 | 5 | 2 | 1:54.56 |
Jonathan Wertz | Golden Ram Aquatics | 2 | 2 | 4 | 1:54.66 |
Andrew Fink | Golden Ram Aquatics | 2 | 4 | 3 | 1:55.16 |
Scott Thomas | Reading Ymca | 2 | 5 | 5 | 1:57.72 |
Kyle Bush | Kids Swim Club | 2 | 1 | 6 | 1:58.98 |
C Hirst | Kids Swim Club | 2 | 6 | 7 | 1:59.64 |
Matt Flanders | Brandywine-Coatesville Y | 2 | 6 | 1 | 2:01.24 |
Ryan Boyle | Emmaus Aquatic Club | 3 | 6 | 8 | 2:01.31 |
Ryan Hanosek | Emmaus Aquatic Club | 3 | 2 | 9 | 2:01.96 |
David Gordon | Emmaus Aquatic Club | 2 | 2 | 4 | 2:02.40 |
Matthew Jenkins | Brandywine-Coatesville Y | 2 | 1 | 5 | 2:03.42 |
Umar Abdur-Rahman | Hawk Hill | 1 | 3 | 1 | 2:03.92 |
John Lerch | Falcon Swim Club | 1 | 5 | 1 | 2:05.22 |
Allen Weik | Falcon Swim Club | 3 | 3 | 1 | 2:06.00 |
Martin Zackowski | Tiger Shark Swimming | 1 | 6 | 2 | 2:06.80 |
John Austin | Golden Ram Aquatics | 1 | 3 | 2 | 2:07.90 |
Ian Stoneback | Emmaus Aquatic Club | 2 | 3 | 3 | 2:08.08 |
Miles Scott | Golden Ram Aquatics | 1 | 1 | 4 | 2:08.30 |
Guy Silveri | Reading Ymca | 1 | 4 | 2 | 2:08.47 |
Stephen Miller | Brandywine-Coatesville Y | 3 | 5 | 1 | 2:13.33 |
Jordan Bickhart | Albright Aquatic Club | 3 | 4 | 2 | 2:13.39 |
James Walker | Brandywine-Coatesville Y | 1 | 4 | 3 | 2:15.10 |
Ian Whitney | Brandywine-Coatesville Y | 1 | 6 | 1 | 2:17.58 |
Ryan Roberts | Emmaus Aquatic Club | 3 | 2 | 2 | 2:20.48 |
Christopher McNamee | Brandywine-Coatesville Y | 1 | 5 | 2 | 2:23.88 |
Ryan Smith | Emmaus Aquatic Club | 1 | 2 | 5 | 2:23.90 |
Robert Rienzo | Emmaus Aquatic Club | 3 | 1 | 1 | 2:25.25 |
Ryan Fairbairn | Golden Ram Aquatics | 1 | 2 | 3 | 2:26.00 |
Kyle Geier | Upper Perk Swim Team | 1 | 1 | 4 | 2:27.96 |
Ryan Himmelwright | Upper Perk Swim Team | 2 | 3 | 2 | 2:30.97 |
Shane Austin | Golden Ram Aquatics | 2 | 6 | 3 | 2:31.85 |
Evan Paules | Emmaus Aquatic Club | 1 | 1 | 1 | 2:34.06 |
Joseph Anderson | Golden Ram Aquatics | 1 | 2 | 4 | 2:40.05 |
James Rudisill | Golden Ram Aquatics | 1 | 3 | 5 | 2:40.69 |
Chris Pickarski | Pocono Family Ymca | 1 | 4 | 6 | 2:41.95 |
Tyler Robertson | Brandywine-Coatesville Y | 1 | 5 | 7 | 2:42.09 |
Robert Del Franco | Bethlehem Ymca Swim Team | 1 | 2 | 1 | 2:45.15 |
Christopher Panagacos | Reading Ymca | 3 | 6 | 8 | 2:48.17 |
Alec Heckman | Albright Aquatic Club | 1 | 6 | 2 | 2:52.75 |
Josh Baker | Bethlehem Ymca Swim Team | 2 | 1 | 9 | 2:53.89 |
Stephen Coulton | West End Swim Team | 2 | 2 | 10 | 2:56.86 |
Jonathan Maichin | Pocono Family Ymca | 2 | 5 | 11 | 3:06.89 |
William Geroni | Albright Aquatic Club | 1 | 5 | 3 | 3:19.95 |
Tucker Rae-Grant | Emmaus Aquatic Club | 2 | 4 | NS | |
Samuel Tatum | Emmaus Aquatic Club | 2 | 4 | DQ | |
Brady Galbraith | Falcon Swim Club | 1 | 3 | NS | |
Derek Emlet | Golden Ram Aquatics | 1 | 4 | NS |