Toggle navigation
SwimmingTimes
Swimmers
Meets
Events
Teams
Mixed 1650 Freestyle
St. Pete Masters 35th SCY Meet
Swimmer
Team
Heat
Lane
Place
Time
Nelson Mora
Ttm
5
5
1
17:20.91
Tim Erickson
Flaq
1
6
1
18:17.61
David Maddux
Ttm
1
4
2
18:30.73
Rick Walker
Swim
1
5
1
18:33.82
Chris Connor
Swim
2
6
3
19:03.69
Scott Finney
Savm
1
9
4
19:23.42
Linda Visser
Orlm
1
2
1
19:24.59
Timothy Kennedy
Spm
2
5
2
19:27.79
Mark Calvert
Tbac
1
8
3
19:44.77
Carol Carter
Ttm
2
4
1
19:46.16
Joshua Heuchan
Ttm
3
5
1
19:56.05
Carl Selles
Unat
1
7
1
19:57.28
Farrah Hall
Spm
1
1
1
20:01.43
John Keen
Orlm
4
5
1
20:30.16
Earl Ware
Una
3
7
4
20:38.91
Bridget Satinover
Ttm
2
1
1
20:52.54
Laura Kaleel
Spm
2
8
2
20:53.03
Gaylord Hopkins
Fmm
2
7
1
20:53.29
Joseph Metzger
Ttm
5
6
2
21:00.58
Debbie Wilson
Ncms
2
3
1
21:00.93
Burwell Jones
Swim
3
2
1
21:01.80
Kimberly Terpak
Swim
4
2
1
21:20.41
Shannon O'Brien
Spm
1
3
1
21:21.87
Greg Hollub
Wmac
2
10
2
21:39.92
Peter Lehmann
Spm
2
9
2
21:45.14
Jo Harrelson
Spm
2
2
1
21:52.26
Pat Marzulli
Spm
3
1
3
22:36.36
Robert Aldrich
Spm
3
3
4
22:37.46
Linda Bingler
Pna
5
3
2
22:57.63
Pam Geiger
Spm
4
4
2
22:58.22
Randy Magin
Swim
3
4
5
23:10.20
Kimberly Rohaley
Swim
4
1
3
23:48.96
Dean Mitchinson
Swim
3
8
1
23:59.57
Gus Rodriguez
Fmm
6
3
5
24:05.96
Lisa Plescia
Spm
4
3
3
24:08.82
Konrad Euler
Spm
5
4
1
24:26.38
Debra Duttweiler
Moo
3
10
2
24:27.17
Meegan Wilson
300
4
8
1
24:31.23
Kelly Spivey
Ttm
5
7
4
24:43.52
Nancy Gonzalez
Swim
4
10
3
24:48.23
Robert Beach
Spm
4
6
2
24:59.76
Victor Buehler
300
3
9
2
25:05.36
James Browne
Fmm
5
8
2
25:05.58
Bill Rodenfels
300
6
6
2
25:08.03
Sarah Tyler
Snm
6
5
1
25:13.77
Harry Teichman
Ttm
4
9
3
25:51.56
Howard Brown
Spm
4
7
3
25:59.46
Susan Meyers
Isf
5
9
2
26:14.72
Vance Eaddy
Spm
6
8
6
26:37.79
Ann Hanlon
Ttm
6
10
2
26:48.35
Chantal Lefevre
Hlj
5
1
4
26:56.61
Charles Kohnken
Spm
6
1
3
27:49.37
John Cox
Spm
5
2
4
27:54.44
Beth Wonicker_cook
Sun
7
5
3
27:57.91
Nancy Kranpitz
Wmac
6
7
2
28:04.51
Stefanie Wertovitch
Ttm
7
3
4
28:08.32
Allison Snow
Sun
6
9
2
28:20.16
Linda Musante
Ttm
7
10
5
28:21.85
Flavia Zappa
Spm
7
6
5
28:28.72
Elaine Bromwich
Spm
6
4
3
28:43.25
Peter Crawford
Ttm
7
4
5
28:44.20
Wendy Johnson
Spm
5
10
4
28:46.14
Margaret Homans
Fmm
6
2
1
29:00.52
Nancy Kiernan
Spm
7
7
6
29:27.02
George Gagalis
Ttm
7
2
7
30:18.55
Martin Hollander
Swim
7
8
3
30:23.92
Robert Sigersmith
Spco
7
9
1
30:30.17
Kate Knight-Perry
Spm
7
1
1
30:55.79
Alexis Zubrod
Spm
8
10
7
31:00.91
Wilson Wheeler
Swim
8
1
4
31:30.20
Doris Prokopi
Fmm
8
8
2
32:52.28
Nancy Durstein
Sun
8
7
1
32:56.68
Rosalyn Randall
Sun
8
5
3
33:13.65
Martha Henderson
Spco
8
6
3
33:28.72
Beverly Tucker
Spm
8
4
2
33:31.22
Jack Mitchell
Gaja
9
5
1
33:58.26
Sue Moucha
Blue
8
9
5
35:59.59
Bud Vogel
Swsm
8
2
5
36:17.29
Herb Mc Auley
Gaja
9
6
2
43:09.79
Alex Ramirez-Miller
Spm
11
2
3
NS
Robert Davie
Swim
9
4
3
NS
John Ziegler
Gaja
3
6
8
DQ
Sharon Salzman
Spm
1
10
6
DQ
Michael Stollmeyer
Ccya
7
11
4
NS
Mary Martinasek
Fha
8
3
6
NS
Carole Dirksmeyer-Nichols
Fmm
7
12
8
NS
Kay Schimpf
Fmm
12
3
1
NS
Jean Troy
Fmm
9
12
2
NS
Celia Devanney
Gold
5
11
7
NS
David Quiggin
Gold
6
12
5
NS
Joaquin Silverio
Gold
10
12
2
NS
Kerry Wick
Hlj
5
12
8
NS
Jill St.louis
Spm
3
12
5
NS